Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 18:40   #2708
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie trwałą szminkę w kolorze brudnego różu. Cena obojętna, marka też. Marzy mi się idealny, brudny róż, lekko wpadający w fiolet do ciemnego smoky, na co dzień. Nie mogę trafić na perfekcyjny odcień.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sprawdź Rimmel Vintage Pink, o którym pisałam nieco wyżej, a który poleciła Vine. Ma doskonały odcień brudnego różu z lekko wrzosowym odcieniem.
Dodam tylko od siebie jeszcze, że Vintage Pink ma praktycznie identyczny odcień jak Julian TF, a można ją dostać bez problemu, w przeciwieństwie do Juliana, który w Polsce już chyba w ogóle nie jest dostępny. Ja kupowałam go (tj. Juliana) jeszcze jak normalnie był dostępny w Douglasie w sporych ilościach, ale teraz już chyba "wyszedł" całkowicie. Tylko z trwałością u Rimmelowych szminek na pewno jest gorzej niż u TF, to jasne.

A Pussycat z powodzeniem mogą nosić osoby blade - ja jestem bardzo blada i normalnie w niej śmigam Tylko oczywiście przy bladej cerze będzie to odcień bardziej mocny i wyrazisty, ale nadal piękny Załączam zdjęcie Pussycat na moich ustach, które kiedyś tu już postowałam. Ale jeśli szukasz koloru "na co dzień" to dla bladej osoby rzeczywiście Pussycat może być zbyt wyrazisty. U mnie na pewno ten odcień nie wypada jakoś subtelnie i "codzienniakowo". Mimo to uważam, że to prześliczny, taki szlachetny kolor, a do tego szminka jest supertrwała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pussycat.jpg (59,7 KB, 64 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora