Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-05, 10:08   #5024
HOPE777
Raczkowanie
 
Avatar HOPE777
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 53
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
z tego co tu piszesz mam wrażenie że jakimś cudem zdobyłeś recepte na Izo i sam sobie wszystko ustawiasz...
to trochę nie tak,bo to nie cukierki.
Radziłabym dobrego dermatologa,który stwierdzi czy jest w ogóle sens rozpoczynania kuracji,może problemem są np. hormony lub można trądzik wyleczyć czymś innym.
Oprócz tego,że to dość droga impreza to skutki uboczne mogą być tragiczne i nieodwracalne - bardzo znaczne przerzedzenie włosów,trwałe uszkodzenie wątroby,depresja czasem bardzo głęboka i wiele innych rzeczy.
Po raz tysięczny : to nie są cukierki!
To nie cukierki a trądzik to nie choroba - pewnie jeśli zmagasz się z tym rok. Walczę z tym ^&##@ grubo ponad 10 lat z lepszym bądź gorszym skutkiem nigdy na zero. Brałem wszystko - zewn. i wewnt. antybiotyki, diety (w to akurat mało wierze, reszta świata wcina do pod ręka ma i żyje z ładna buzką) herbatki, zioła, suplementy, witaminy itp. TAKŻE NIE OCENIAJ - został mi tylko izotek do przetestowania.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Chyba podobnie jak wankaw po 2,5 miesiąca miałam czystą cerę. Musiałabym się wrócić do postów sprzed 1,5 roku.
Pytaj w razie wątpliwości.
U was ten okres 2.5 msc to jaki procent kuracji? Jaka proporcja do całej dawki?
HOPE777 jest offline Zgłoś do moderatora