Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-06, 07:27   #4749
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja planuję zamówienie z CC pod koniec miesiąca, bo jestem zachwycona konturówkami do ust z NYX-a, muszę się zaopatrzyć w więcej kolorów.
Obsługa z MCC nie bardzo mi się podoba, wolę zapłacić więcej, a mieć paczkę w tydzień.
Z jednej strony rozumiem, jaką przeszkodą dla firmy sprzedającej przez internet jest brak prądu, ale z drugiej powoli mnie trafia, jak codziennie sprawdzam pocztę oraz dla pewności jeszcze podane linki i nie widzę żadnych, absolutnie ŻADNYCH na razie postępów w realizacji zamówień

Także nie zamierzam czekać bezczynnie ze swoimi potrzebami zakupowymi, aż wszystko podochodzi
Chętnie zorganizuję zamówienie z CC nawet w ciągu tygodnia
Jeżeli ktoś ma ochotę coś zakupić, a brał udział w tych nieszczęsnych MCC i nie pamięta, co zamówił - do podpisu dorzucę linka z pełnym wykazem. Po co nam niepotrzebne duble

EDIT - już lista jest w podpisie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Właśnie dostałam maila o przyjęciu do realizacji MCC2. W tej chwili aktualny status to: wysyłka nastąpi w przeciągu 2-3 dni.
Wreszcie coś drgnęło
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2009-09-06 o 06:59
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora