Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 14:12   #644
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mam doswiadczenie
nie wkleiłabys swojego zdjęci, hmmm?bardzo by mi pomogło.Myslę, że nie tylko mnie))

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mitchi Pokaż wiadomość
Witam prosze o pomoc, zastanawiam się nad zakupem farby Matrix Socolor, nie jestem tylko pewna czy wyjdzie mi taki kolor, jaki sobie wybrałam. Może ktoś ma doświadczenie z tą farbą i mógłby mi pomóc. Poprzednia farba się zmyła, mam dosyć spore odrosty.. Załączam zdjęcia z moim kolorem włosów i kolorem, który chciałabym osiągnąć Na zdjęciu jednak są troszke jaśniejsze, teraz już farba się zmyła i mam takie rdzawo, żółte coś ;p
no i jak?pofarbowałaś to farbką?jaki efekt?mogłabys wkleić zdjęcie?
pozdrawiam i czekam na Twoje cenne spostrzeżenia


---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
tonacja N jest najbardziej neutralna ze wszystkich,punktem wyjsciowym natomiast jest kolor własów na jaki go kładziemy...ani polecam ani nie polecam,jak wyjdzie to indywidualna kwestia.
widzę, że jesteś bardzo ostrozna w wypowiadaniu się i stronisz od zdecydowanych odpowiedzi i sugestii.Dlaczego?tak sobie przeglądam forum i widzę, że masz sporą wiedzę!

Jesli nie proszę Cię o zbyt wiele, spójrz proszę na zdjęcia które wkleiłam.Chciałabym uzyskać fajny naturalny kolor blond.Czy mogłabyś coś polecić?
Wiesz, ja podchodze do sprawy tak..skoro z jakiś tam wzgledów nie idę do salonu i nie oddaje w ręce profesjonalisty swoich włosów, a w zamian zdecydowałam sie szukac info w sieci, po forach itd to mojja sprawa i to co zdecyduję sie zrobic ze swoimi wlosami to też moja sprawa.Nie będę roszczyc pretensji za nieudany zabieg farbowania, jakiego dokonalam sama do ludzi, którzy ze szczerych chęci udzielali mi informacji na tyle na ile pozwalała im wiedza i doświadczenie

Będę szczególnie wdzięczna, jak powiecie mi dziewczyny jaką wode mam zamówić do socolor 9%wystarczy?
Jesli nie było o tym mowy napiszcie proszę o ile tonów rozjaśni 9 a ile 12stka?choć mam ciarki, jak mysle o 12stce, to nie wypali wlosów?brrr..
Do tej pory farbowałam zamiennie w salonie matrixa i keune.Ale mam tak głupiego pecha, że moje fryzjerki odchodzą na macierzyński.Nie mam, serio nie mam !ani w jednym, ani w drugim salonie obecnie komu oddać włosów w dobre ręce.Więc, jak ostatnio mnie jedna taka symaptycznaaa ale niepewna dziewczynka wypitoliła to dałam sobie spokój.Poczekam na swoja fryzjerkę jeszcze ze 3 miesiace,ale moje odrosty krzyczą o pomstę.Zafarbuje je sama w domu z pomoca mamy.Tylko który kolor ????
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując