Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 15:23   #657
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
w recenzji socolor matrix w zakładce KWC zamiesciłas info, że farbujesz tylko pasemka 7N i 10N.W zwiazku z tym mam znów pytanie kladałaś kiedykolwiek na całość włosów jeden z tych odcieni???

Pytanie dwa, trochę poza tematem, jak robisz pasemka?metoda z czepkiem czy na folii?no i będę wdzieczna, jak napiszesz mi w jakim odstępie czasowym nakładasz te dwa kolory, tego samego dnia?czekasz kilka dni i kolejny kolor?

Wiesz, tak sobie myślę, że położyłabym chętnie na całość 9N a na resztę ewentualnie jakieś pasemka może z odcieni blondów gold lub 10n...Zalezy mi na naturalnym kolorze.Wogóle to marzy mi sie powrót do naturalnych (ciemny blond).Masa kobiet wraca do naturalek i mnie też sie to podoba..

Pozdr
juz nie 7n bo jest za ciemny tylko 8nna folie u fryzjerki bo mialam wlosy do bioder teraz sa do pasa nie bawie sie samemu. 10n z 9% woda a 8n z 6%.pisalam ze stosunek 2:1 czyli 2 warstwy jasnych i 1 ciemnych znow 2 jasnych i znow 1 ciemnych jasne farbyje tylko odrost do momentu gdzie robia sie juz jasne a ciemne nie klade od skory tylko od momentu gdzie moje naturalne zostały rozjasnione wczesniej.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-11-15 o 15:25
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując