Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 20:44   #3456
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj juz nie czaruj kobieto z tym denkowaniem wszystkie przeciez wiemy jaka masz kolekcje i zapasy
nieprafta!!! wcale nie mam takich dużych zapasów

a oto moje nabytki (trochę trwało, bo musiałam przemycić wszystkie kosmetyki i aparat do łazienki, zabarykadować się, a potem zdjęcia wrzucić na kompa - małż nic nie podejrzewa )

1. z poprzednich zakupów:
- szampon z octem rozmarynowym cattier
- punktowe smarowidło na pryszcze alva
- podkład living nature pure fawn

2. dzisiejsze to alterra:
- z serii witaminowej (do każdego rodzaju cery) pianka do mycia, mleczko do demakijażu oczu i krem (już wypróbowałam i myślę, że z przyjemnością zużyję myjaki, a krem to się okaże za parę dni)
- dodatkowo chusteczki oczyszczające z limitowanej edycji - kwiatowe (bardzo fajne, duże, ze strukturą, dobrze nasączone, nic nie szczypią i ładnie pachną, a zmywać też potrafią skoro to limitka, to będę musiała kupić na zapas...)
- puder w kamieniu alterra (już mój drugi, dla porównania na zdjęciu też ten poprzedni; nie widać tutaj zbytnio różnicy w kolorach, ale ten stary jest jaśniutki, ten nowy już troszkę bardziej opalony, ale oba w tonacji neutralno-żółtkowej)
- pomadka pielęgnacyjna alterra ze złotawym połyskiem (drobinki baaardzo drobinkowe, ładne co do pielęgnacji to zobaczymy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01105.jpg (67,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01106.jpg (48,6 KB, 46 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora