Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-16, 20:55   #181
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mozesz porownac do jakiego koloru z EDM jest zblizona Theoda? albo chociaz jasnoscia
Jutro, przy dziennym świetle popatrzę - ale nie jestem pewna, czy mi co wyjdzie, z kat. beige i cool mam mało co.

Teraz (z pamięci) powiedziałabym, że jasność podobna do Olive Fair.
Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Martwa_papugo jak widać każda z nas ma inną cerę i co innego jej służy. Ja za podkładami EDM nie przepadam (lubię ich pędzle i różę), nigdy nie dobrałam sobie idealnego odcienia, wersja intensive kryła, ale przesuszała mi cerę, nie wyglądały te minerałki na mnie tak naturalnie jak EGM. Potesuj parę dni i wtedy będziesz pewna.
O, na pewno zostawię je sobie do testów, choćby - jak skończę się kwasić.
Cytat:
Jeżeli chodzi o róże to mam 2 i ....nie narzekam. Może zależy to od koloru, ale zdecydowanie wolę efekt stopniowania koloru, żeby nie przesadzić z ilością różu.
Owszem, dziś nałożyłam kolor Ohope - jest już dużo intensywniejszy. I bardzo ładny. Więc odszczekuję.
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hmm zaczynam żałować że nie wziełam żadnego różu [jestem jedną z nielicznych niezadowolonych z róży EDM -jak nałożę odpowiednia ilośc to ona znika po 2 godzinach, jak zrobię intensywnie to wyglądam jak matrioszka; z różami innych firm nie mam tego problemu] lubię takie stopniowalne...
O, to koniecznie wypróbuj Berries & Cream.
Cytat:
Papugo ja porzuciłam angleda - też miałam wrażenie, że 3/4 różu zostaje na nim
Z samego angleda właśnie jestem zadowolona - mam porównanie ze skośnym-ściętym Sephory i Skunksem, jest dla mnie najlepszy z tej trójki. Magazynowania różu nie zaobserwowałam wcześniej. Insza inszość, że używam go krótko.

Ponadto - co widzę High Def. Pro = krzemionka?!? Czysta, 100%?
Mam sampla!
Tylko czemu piszą na nim "finishing powder"?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując