Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczkom- od młodości NIE !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 21:45   #256
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Cytat:
Napisane przez LiCzBa_Pi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam lat 17, cerę raczej mieszaną, bardziej suchą... chciałabym zapobiegać zmarszczkom w tym momencie mam male kurze łapki i pod oczami... leciutkie takze od nosa do ust, ktore pojawily sie bardzo nie dawno. czytam i czytam ten wątek, ale te juz mi się pomieszało wszystko... chciałabym znaleźć jakiś taki sposób na 'konserwację' ;P dodam że nie palę, piję rzadko, na solarium byłam 5 razy w życiu i nie zamierzam chodzić, jedynie co robię okropnie źle to opalam się dużo w lato, do tej pory nie stosowałam filtrów.... od teraz biorę się do roboty z tymi filtrami, tylko pomóżcie

jaki polecacie krem na dzień z filtrem dla mnie? taki który mogłabym stosować pod podkład i by się nie zważył? używałam AA oceanic nawilżający w parze z podkładem AA, był dobry... Nie wiem tylko czy on ma jakiśkolwiek filtr?
poza tym na noc czy powinnam używać kremu jakiegoś/ ew. jakiego?
i pod oczy coś też muszę zacząć stosować, bo mam w tym miejscu bardzo suchą i cienką skórę myślałam nad kremem ze świetlikiem pod oczy z Ziaji... Czy ten krem też może być stosowany pod podkład? czy ma jakiś filrt? czy pod oczy też powinien być filrt tak w ogóle?
ogólnie ile kosmetyków na takim etapie powinnam uzywać? krem na dzień to wiadomo, pod oczka... jeszcze jakies?
przeciwzmarszczkowo to zawilżać i ochraniać przed promieniowaniem, tak?;P
zasypuję Was pytaniami, jestem zielona:P
ok to zacznę tak - ja mam 19 lat i nie wierzę, że masz kurze łapki;] w te od nosa do ust to mogę uwierzyć, ale podejrzewam, że jest to związane z mimiką Twojej buzi.

alkohol, solarium oczywiście ok, nie powinno się, zwłaszcza mając 16 lat :P

mając naście lat, najlepiej zapobiegać zmarszczok poprzez mocne nawilżenie skóry. Piszesz, że Twoja skóra jest w kierunku suchej, więc proponuję kremy o bogatej konsystencji (riche) zwłaszcza teraz, zimą! Mój faworyt to La Roche-Posay Hydraphase. Są wersje zarówno z filtrem lub i bez. W ogóle polecam kremy apteczne. Łatwo znajdziesz wszystkie na KWC.
Pod oczy, możesz wierzyć lub nie;] https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-powieki.html rewelka, rano i wieczorem używam, 3.5 PLN w Rossmanie. natomiast czy na noc krem konieczny? jeśli czujesz, że masz suchą skórą, to oczywiście tak. ale tylko nawilżające.

większość kremów jest z założenia pod podkład. natomiast czy mają filtry czy nie to jest napisane na opakowaniu. podkład oczywiście też nawilżający, żadnych matów.

pzdr
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując