Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-12, 13:45   #366
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kinqulina Aktualnie mój kolor nie jest TAK intensywny jak wcześniej , ale dobrze się trzyma Jeśli chodzi o mój kolor.. to od samej góry tak do połowy włosów mam ciemny czerwony a później wpada w bordo.. jak mówiłam wcześniej jest to spowodowane tym ,że wcześniej miałam ciemne farby położone i nie zrosły mi się jeszcze włosy dlatego na końcu mam ciemniejsze.. fakt , że na pudełkach.. zwłaszcza na samym przodzie.. troche zmieniają ten kolor.. ale POWINIEN wyjść czerwony na jaśniejszych włosach na 1000% by wyszedł ,niestety u mnie jest jak jest... ogólnie jestem zadowolona,bo nie widać już tak bardzo tego brązu tylko ciemną czerwień W przyszłości chciałabym osiągnąć taki kolor , że nawet w cieniu widać mi tą czerwień Na razie muszę poczekać , aż ten ciemniejszy kolor co mam na dole zostanie zastąpiony bardziej intensywną czerwienią

martaakow Moim zdaniem nie powinnaś ciągle koloryzować włosów.. ,później będzie to jeszcze gorsze niż nakładanie farby ze względu na to , że szamponetka szybciej się spłukuje. Radziłabym Ci pomieszać 2 farby tak jak planowałaś jakaś czerwień i malina czy coś w podobie znaleźć i położyć farbę
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora