Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 19:41   #741
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Oliw z oliwek może zapchać...?
Mam mieszaną cerę ze strefą T, policzki, miejsce przy nosie wywaliło mi wągrami bardzo po oliwie. A i czytałam, że kilku dziewczynom tez się to przydarzyło.
Sprawdź na sobie, bo może u Ciebie będzie wszystko ok, ale jakby nie daj - wiadomo o co chodzi.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
No tak, olejkiem z BU umyłam buzię tylko kilka razy i nie zdążyłam się nim nacieszyć . Spisuje się rewelacyjnie i nie dowierzając że zmyje makijaż aż przecierałam twarz wacikiem - a tu czysto . Dzięki kochana za radę , jak nacieszę się nowym myjadłem to zrobię tak jak polecasz . OCM zostawię na późniejsze testy, chociaż jestem podatna na wszelkie kuszenie
Proszę

Ja właśnie jestem w trakcie składania zamówienia, też olejek mnie skusił z BU.

OCM stosuje już nie wiem od kiedy i wpadłam sama na to, parę lat później włazłam tu i myślałam, że padnę, i od tamtej pory już kombinuję i mieszam olejki, tylko buteleczek mi brak...i ściereczkę też zaczęłam używać, bo wcześniej wmasowałam oleje w twarz i wacikiem wycierałam...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując