Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-03, 22:47   #145
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
z neonów do mnie przemawia tylko pomarańcz, róż i turkus - reszta może nie istnieć


i jeszcze pewnie się cieszy bo myśli, że wszyscy dookoła się ślinią na jej widok, ale biedna dziewczynka nie zdaje sobie sprawy z własnej śmieszności...
ja różowemu w mojej garderobie mówię nie turkus też nie

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jak ja mijam, albo ona mnie to zawsze sie na nia spojrze bardzo przyciaga wzrok, ale w sumie patrze na nia z lekkim niedowierzaniem no coz, lubi taki stajl no i nosi wysokie szpilki do tych legginsow i bluzki do pupy
nie dziwię się też nie przeszłabym z pewnością obojętnie

a jeszcze jak było ciepłi dosyć w październiku to szłam z koleżanką po mieście i widziałyśmy laskę w cienkich czarnych legginsach które z każdym krokiem zjeżdżały jej z tyłka i odsłaniały pupę i stringi zaciągnięte prawie na plecy

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to pozazdrościć to weź sie podziel

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------




o dziękuje jutro popatrzę
nie oddam mam z 15 albo i więcej już
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora