Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 10:57   #2492
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Pachy w odstępach 8-10 tygodni, bikini 12 tygodni.
Pachy robiłam najpierw 2 X LS Duet w Dermedzie, później aleksandrytowym w LaserBeauty. Bikini robię w ArsEstetica diodowym Milesman Premium, który ma małą końcówkę jak zwykły LS (podobno o parametrach jak LS). Wszystko we Wrocławiu. No i właśnie nie wiem czym robić łydki Milesmanem, LS czy LS Duet?
A jaka była różnica w komforcie zabiegu?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Przy okazji zapytam

Mogłybyście mi poradzić jakiś lekki nawilżacz to twarzy, lotion czy coś. Obecnie mam ten kremik naturado, jest super, ale kończy się powoli i w dodatku przy ostrym upale wybija mi tłuszcz na twarzy po dwóch godzinach. Na wiosnę super, ale na cieplejsze dni nie bardzo. Z drugiej strony matujące są nie dla mnie-mam fluid alverde ( zbyt mocno matuje i podkreśla suche skórki, chętnie go wymienię) i ten nieszczęsny AMB nawilżająco matujący ( znów ten ma coś w sobie co mnie podrażnia).
Vanilio, zapomniałam odpisać. Może jakiś żel? Korah polecała LL Regeneration z AMB i żel hialuronowy (tylko na zwilżoną twarz!). Proponowała chyba też żel aloesowy z AO, o ile dobrze pamiętam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora