Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-04, 10:27   #3866
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Za to lioele triple jest zolty

A ja na nic nie czekam łaaa!! dziwne uczucie mam OGROM rzeczy do zuzycia

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



Pomaranczowa maska?! musisz byc bardzo blada u mnie on jest taki beżowo różowy, no szary

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


Ja mam to samo wiekszosc na mojej buzi wygląda szaro. Ratuje sie bronzerem/rozem ale i tak mi sie wydaje, ze wygladam tak hmmm
smutno?!
Na razie najbardziej mi pasowal lioele triple bo byl najbardziej zolty z tych bb, ktore probowalam

Czemu beznadziejne? One wlasnie sa zolte i mnie kusza...
A może mam jakis fałszywy egzemplarz? Bo nie wydaje mi się żebym była bardziej blada od innych dziewczyn stosujących bb skin79 vip gold plus jest dla mnie idealny, hot pink ciut za ciemny ale tylko odrobinkę. Dlatego zdziwiło mnie że ten lioele tak fatalnie się na mnie prezentuje.
ja też na początku po przejściu ze standardowych podkładów na bb nie mogłam się przyzwyczaić do dziwnego odcienia cery, ale troszkę więcej różu, rozświetlacza i jest super

magnesita noo po tych kilka użyciach mam cerę w dotyku jak tarka. A co najgorsze wiem że minie kupa czasu zanim pozbędę się tych grudek spod skóry.
Wiem że mam skłonność do zapychania ale nie sądziłam że bb tak fatalnie pogorszy mi cerę.

Edytowane przez odada
Czas edycji: 2013-04-04 o 10:32
odada jest offline Zgłoś do moderatora