Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 14:00   #3895
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Mam rodzinę w Kanadzie, która w wakacje przyjedzie do Polski, zastanaiw msięczy nie poprosić siostry żeby zakupiła mi tam jakiśpędzel tylk jaka jest różnica w cenie?
Mógłby ktoś podać numer pędzla i jego przykładową cenę w Polsce? Mieszkam w małym mieście gdzie takich rarytasów niema wiec nie mogę sprawdzić.

Jakie jeszcze możecie polecić tańsze firmy z dobrymi pędzlami do cieni? Jestem tylko amatorką nie wiem czy wykorzystałabym potencjał MACa to jednak dużo pieniędzy.
Z tańszych pędzli mogę Tobie polecić te z Sephory , można wybrać całkiem porządny pędzel, podobno dobre są też niektóre pędzle z Inglota, ale nie znam i nie używałam.
Jednak naprawdę warto zainwestować w MACa nawet jeśli będziesz korzystać z pędzli tylko amatorsko.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny u kogo na allegro warto kupić odsypki pigmentów?
W pierwszym poście tego wątku jest lista

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
witaj w klubie.. ja ostatnio ciągle maziam się Gentle Simmer cały czas noszę go ze sobą i domaziowuję aż się ostatnio biedak chyba nagrzał w kieszeni, bo tak jakby rozmiękł i mu się kawałeczek odłamał więc uważajcie..


ja mam CCB Pearl..
Ja wczoraj złamałam jedna szminkę w szafce ze szminkami zrobiło się za ciepło, pewnie od kaloryfera, przed chwilką wrzuciłam wszystkie szminki do lodówki bo nie wyglądały za ciekawie, chlip

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-02 o 13:58
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora