Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 08:04   #3177
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Etykietki wskazują na to, że produkty sa oryginalne. Własnie sprawdziłam swoje 2 buteleczki (kupione w 2 różnych drogeriach-na 100% oryginalne) i jest na nich to samo co na Twoich- różnią się tylko koncowe cyferki kodu- to zapewne odcień, albo data ważności etc.



Dziewczyny mam problem:/ Mój odcień true beige 320 (cera mieszana) -chłodny odcień był idealny do mojej cery od razu po nałożeniu. Oczywiście do pewnego momentu, bo z upływem dnia straszliwie ciemniał na buzi. Mamy zimę, więc potrzebowałam jakiegoś odcienia, który da efekt true beigu zaraz po nałożeniu. Pani w Douglasie( wrr...) doradziła mi natural tan sądząc, że odcień ciepły będzie jasniejszy(pomijam fakt, że to ten sam poziom, ale rózni sie odcieniem- chłodny -ciepły) )))))) przeklinam go kazdego dnia rano:/ Kilka bliskich osób zwróciło mi uwagę, że wyglądam jak pomarańczka) Problem polega na tym, że panie sprawdziły w komputerze i nie ma odcieni jasniejszych typu medium beige, fresh beige dla cery mieszanej. Ogromna przepaść i dopiero wtedy natural beige, który jest za jasny i za różowy. Czy macie ten sam poblem kupując w drogeriach Douglasa? Potrzebuję odcień jasniejszy od true beige, w chłodnej/neutralnej tonacji dla cery mieszanej. Boje się zamawiać przez allegro-wole pójśc do drogerii, wydać to 20-30 zł. więcej ale miec pewność , że produkt jest oryginalny. hm.. chociaz w sumie może nie jest to taki zły pomysl, tylko jaki odcien wybrać?
Może wymieszać ten podkład z jakims innym jasniejszym? Tylko oczywiście tanszym, bo nie stać mnie na wydanie jednorazowo 2*69 złotych

Dziękuję bardzo za odpowiedź . Kamień z serca mi spadł . A co do pewności, że w drogeriach jest 100% oryginalności, to nie do końca tak jest. W niektórych sklepach dziewczyny potajemnie podmieniają produkty i te oryginalne sprzedają na portalach aukcyjnych. Nie raz było o tym głośno. Nigdzie już nie można być pewnym :/ .
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując