Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 20:36   #342
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
wiecie co laseczki nigdy nie myslałam ze na tym forum ktoś napisze mi ze mam boskie włoski dziekujejestem cała happy,mam nadzieje ze kolor nie bedzie sie wypłukiwał.raz zrobiłam pasemka miałam pozostałości ciemnej farby,potem nałożyłam 5 farb superrozjaśniających no i mam chyba wymarzony kolor.
I ja miałam dodać, że ślicznie Ci wyszło naprawdę BARDZO mi się podoba

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
zmyłam po 35 minutach i ladnie wzielo odrost- na taki jakby biszkoptowy kolor a te rozjasnione pasemka sa bez rzadnego odcienia co mnie cieszy bardzo jak sie zdecyduje na farbowanie calosci to potrzymam dluzej- ok 45 minut
ale sama nie wiem czy farbowac.. nie wiem czy bedzie mi to pasowalo.. praktycznie zawsze mialam pasemka, duzo pasemek.. albo wlasnie farbe a odrosty byly rude;/
Wiesz moim zdaniem jakbyś się zdecydowała na farbowanie odrostów to jednak potrzymaj dłużej tą farbkę, teraz zafarbowałaś kosmyk z odrostów z tego co zrozumiałam tak? Dlatego jeden tak Cię nie razi ale jak zafarbujesz całe odrosty to przy tak krótkim trzymaniu mogą wyjść zbyt żółte... Radziłabym na samym odroście przynajmniej 40-45min przytrzymać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora