Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Triki,sposoby uzywania mineralow:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-01, 18:46   #241
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za odpowiedź Właśnie widziałam twoje zdjęcia na "jak minerały odmieniły nasz look" wyglądasz cudownie i bardzo naturalnie!

Jeśli chodzi o moją pielęgnację to na BU trafiłam szybciej niż na wątek minerałkowy (dłuuugo się opierałam bo przerażał mnie ogrom wiedzy).

Tak więc najpierw stosowałam żel nawilżający z Malwy (? wiem, że był polecany na BU jako łagodny) i tonik z koniczyny Polleny Evy. Do tego humektan - jednak wydawało mi się, że nawilża za słabo. Wróciłam do Lirene, który mnie uczulił

Teraz używam żelu babydream lub oleju myjącego z BU. Ew. płynu micel. z Ziaji. Jako tonik stosuję hydrolat oczarowy. Na noc czasem zamiast kremu oliwkę dla ciężarnych z Rossmanna. Miałam też problem z tym, ze minerały podkreślały mi suche skórki ( o których nie wiedziałam wcześniej, że je mam) na policzkach. Kupiłam krem nagietkowy babydream i posłużył mi chyba. Jest treściwszy niż Humektan, choć myślę by dokupić kwas hilauronowy i mieszać go z humektanem - rano a babydream wieczorem.

Używałam formuły EDM intensieve. Właśnie zamówiłam VV Lumiere. EDM miałam próbkę, bez siteczka ciężko było wysypać małą ilość proszku, wydawało mi się, że w ogóle nie kryje więc dawałam więcej - chyba faktycznie za dużo

Niestety po przerzuceniu się na naturalną pielęgnację, zaogniły mi się policzki. Przesuszone, podrażnione, czerwone. Im bardziej dbam o cerę tym wrażliwsza się robi. Teraz i większość rzeczy mnie zapycha i właśnie płata figle z polikami.

Czytam wątki o nawilżaniu. Minerały nakładam EDMowskim FT.

Co mogę jeszcze poprawić? Poradź mi proszę zanim jedyny wątek na tym forum, w którym będę się udzielać, będzie wątkiem o zwątpieniu.
Z mojego doswiadczenia wazne jest żeby nie robic rewolucji z dnia na dzień tzn. wprowadzaj nowosci po jednej i używaj np: przez 2 tyg. wtedy zobaczysz czy ci służy .Ja na początku nakupowałam wszystkiego jak oszołom i codziennie uzywalam jakiś kombinacji aż zrobilam sobie masakrę na buzce,teraz jestem baaaardzo ostrożna i często podczytuję watki na Biochemii
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując