Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 18:59   #3616
kaska0887
Przyczajenie
 
Avatar kaska0887
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin-okolice
Wiadomości: 18
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja proszę o pomoc.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na ciepły złotawo-brązowy odcień.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, brązowo - zielone z szarą obwodką. Kolor w miarę czysty. Oprawa ciemna, zdecydowana.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Całkowity brak piegow.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skora ma ciepły, złotawy odcień. Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor wlosów – mysi brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust koralowy, chyba ciepły.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej żółty, zielony, błękitny... Ogólnie pastele. Nie lubię fioletu bo w nim czuję się blado.


Z góry dziękuję ;*
kaska0887 jest offline Zgłoś do moderatora