Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 19:21   #2283
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zawyzona dawke mozna brac ale jak ma sie stwierdzone, pewne niedobory, bo tak jak ktos bierze o a tu na włosy, o a tu na buzie, to moze byc tak ze przekroczy jednak dawke bo liczy sie tez to co jest przyjmowane z pozywieniem itd.

Mi na spiłowanych do pierwszej warstwy i skróceniu trzymał sie 2 tygodnie z wibo. I starł sie tylko koniuszek końcówki lekko.

Zdrowiej kochana zdrowiej i dbaj o siebie

Ty tez zdrowiej

Prawidłowo daje sie 4 warstwy Podkład, 2 warstwy koloru (chyba ze jedna idealnie kryje) i na to top coat. Takze 4 to na pewno nie za duzo :P Chyba ze lakier juz zgestniały.

Ja lubie liptona zieloną z płatkami róż - te piramidki, albo taka jest hmm z aromatem i czuć mięte i cos jeszcze ale nie pamietam co
Sage z maliną lubie i normalną zieloną albo też z maliną z BioActive - ale ona juz jest mocniejsza. Czerwona z bioactive tez jest pycha


Nie :p:
o a już myślałam,że jestem jedyna

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To pewnie dlatego ja tyle sikam Jak mi sie zdarza np jak złapie faze pic tylko zielona przez tydzień A byl czas ze przez dobre pol roku tylko zielona piłam, potem tylko na czerwona sie przerzuciłam, a teraz to tak na zmiane
Ale nie wiem, jakos tak nie działa mocno na mnie zielona chyba bo nie raz na noc wypije a nie latam w nocy juz tak jak kiedys. Nawet jak przez tydzien pije
ja starma się pić czerwoną i zieloną każdego dnia
i żywca litrami niegazowanego oczywiście
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora