Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 20:06   #2003
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ani ten ani ten - ten ze skóry ale nielakierowanej . Ogólnie to ja myślałam, że i ten i te lakierowane to eko skóra, a pani w inglocie stwierdziła, że prawdziwa. Ja tam nie wiem, czy za 81pln opłacałoby się robić pas z naturalnej skóry? Strasznie ciągnęło mnie do tego czerwonego lakierowanego, ale miałam silne przekonanie, że będę z nim wyglądać jak totalny plastik-fantastik, a tego chciałabym uniknąć . O ten materiałowy znowu się bałam, że będzie go ciężko czyścić. No i padło w końcu na ten czarny ze skóry nielakierowanej. Na razie wydaje mi się ok, zobaczymy jak będzie się nosił.

Mam radochę na te warsztaty, zwrot podatku sobie na nie przeznaczyłam

Wątpię, aby to była naturalna skóra, pewnie ekologiczna... z mery macom też jest ekologiczna, bardzo praktyczna, miękka, łatwa do czyszczenia i mam nadzieję, że długo jeszcze posłuży.
A z tymi lakierowanymi... mnie w pierwszej kolejności skojarzyło się, że do tego lateksu będą się pędzle lepić i trafiałoby mnie wyciąganie ich za każdym razem... hihi
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując