Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-27, 22:49   #3427
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ta mgiełka ma na samej górze alkohol, więc bankowo będzie wysuszać. Chcesz coś do rozczesywania i do zdyscyplinowania włosów, tak? To albo sobie coś ukręć, albo spróbuj tej lub tej odżywki z Gliss Kur (nie chce mi się teraz sprawdzać, ale chyba te silikony są łatwe do usunięcia bez potrzeby użycia szamponu z sls). Ja ją sobie kupię jako odżywkę b/s, kiedy mi się ta Joaśka Babuni skończe (która swoją drogą też mi średnio pasuje...).

A Jantarek na skórę głowy na pewno krzywdy Ci nie zrobi, wręcz przeciwnie! Mi się skończył miesiąc temu i od kilku dni znowu mnie głowa swędzi i pojawiły się takie łuszczące się suche strupku Przy Jantarze tego nie miałam
Tę drugą z Gliss Kura używalam i musze powiedzieć, ze szału nie robi. Znaczy, moim zdaniem nic nie robi i bardzo dlugo ją męczyłam, aż w końcu się nareszcie skończyła.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a na suchość głowy próbowałaś glutka lnianego nałożyć?
albo żel aloesowy, panthenolowy?
Glutka próbowalam - bardzo fajnie wyszło. Ten aloes z panthenolem, to trzeba sobie samodzielnie zrobić, czy jest jakiś gotowy preparat? Chetnie spróbuję.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora