Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-16, 10:01   #1446
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
spróbuję, jak coś to będziesz naprawiać moje błędy

ja bym wzięła płytki i może nowy stempelek jak mój z Essence zawiedzie


Mi też niektóre płytki się podobają, ale... tak jak dziewczyny wspominały - pewnie bym nie używała Mam pięć płytek - 3 niefirmowe i 2 Konada i dusza, nawet nie wiem czy użyłam wszystkich Także stawiam na naklejki
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
boję się, ale rzucam paznokcie na pożarcie!

ale mam przyrosty na lewej skopane


Pociągnęłabym jeszcze ze dwa razy pilnikiem w miejscu gdzie wolny brzeg łączy się z łożyskiem I będzie miodzio
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kurka to ja mam identycznie! ale Ty sobie świetnie radzisz i nie widać tego
no ja staram się tak wyśrodkować - żeby względnie wyglądał z boku, z przpdu i na wyciągniętej dłoni, ale trudne to.
Ty tak samo

Ojjj tak A jak nie mam weny, to w ogóle potrafię skopać kształt koncertowo... no ale innej możliwości niż migdały ni mom, kwadraty mam straszne
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
właśnie czekam na autobus i wracam do domu z zakupow kupilam sobie sweterek, komin, rękawiczki i dwa lakiery i tak mi dooooooobrze.....
To się nazywa dobry początek dnia


A ja znowu z holo Mam holo manię ostatnio
Ale chciałam też przeprowadzić eksperyment na trwałości i będę go nosić do zdarcia. Aga, Ty mnie do tego zainspirowałaś, bo ja tę kolekcję polecałam, a tu się okazało, że u Ciebie strasznie nietrwałe Topujesz Beyond ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080432.jpg (70,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080434.jpg (93,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080436.jpg (73,8 KB, 20 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując