Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-05, 09:22   #1891
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wczoraj uzylam sok z granata, lepi sie toto niemilosiernie popsikalam nieuwaznie na powieki to mi sie posklejaly siedzialam godzinke z twarza napieta jak po liftingu. Po zmyciu skora ladnie odzywiona, napieta, gladka i rozjasniona ale dzis od rana niestety mi sie przetluszcza
Myślisz, że to od tego soku? A nawilżałaś jeszcze czymś skórę? Może jakbyś dodała do serum albo pod krem, to byłoby lepiej, po sobie wiem, że po kolejnym użyciu skóra wygląda jeszcze lepiej i reguluje się, jeśli u ciebie też jest co regulować, to nie zrażaj się. U mnie się właśnie wyciszyła, uspokoiła, pory pozwężały, nie używam już od paru dni tego soku, bo stracił ważność i powoli mija efekt niestety, muszę gdzieś dorwać ten sok. Widziałam u mnie w Lewiatanie w dziale ze zdrową żywnością, pasteryzowany i pisało na nim, że 21 dni po otwarciu trzeba zużyć. Trochę długo i się zastanawiam, czy go kupić, czy nie ma jakiś sztucznych dodatków, bo też nie był drogi. Jakiej firmy jest ten Twój??
Korah jest offline Zgłoś do moderatora