Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 18:01   #4080
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Dźindybry


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry!
Oznajmiam, że żyję i mam 3 nowych dzieci. Ale szczegóły i nadrabianie jutro, bo zaraz zasnę na miejscu
Biedna

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47539725]
Piątek ma już Miał a jak zaklepuje sobotę [/QUOTE]
Noszkurna dobra biere czwartek

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czekam na nową wersję
hehe bardzo mi miło
Kombinuję

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dzięki
Tak maluję, moja standardowa pielęgnacja wygląda mniej więcej tak:
- 1-3/dzień GAL kapsułki keratynowe
- raz dziennie BDFM (na noc czesto do rękawiczek bawełnianych, ale jak jest gorąco to bez :P )
- po każdym zmyciu lakieru moczenie w oliwie z oliwek z cytryną lub maska olejowo-kremowa w rękawiczkach bawełnianych na noc
- raz na tydzień piłuję (szybko mi rosną)
- staram się sprzątać w rękawiczkach (najczęściej wtedy nagładam olej do rękawiczek)
- paznokcie zmywam co 3-4dni zmywaczem bez acetonu

Ostatni użyłam Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokcie, właśnie po drugiej warstwie jakoś niefortunnie złapałam katalogi w pracy, wyślizgneły się, a ja jakoś tak połamałam wszystkie u prawej
Cały czas ja głupia wracam do tej Eveline z nadzieją że może mi w końcu pomoże, ale za każdym razem jest to samo, chyba ją komuś oddam
Najładniejsze pazurki miałam jak używałam Lovely z jedwabiem (malowałam dwie warstwy pod lakier), przez około 2 tyg., wolny brzeg miał jakieś 4mm i były twarde, bez rozdwajania. Później zaczełam kombinować z różnymi innymi odżywkami, Eveline, Miss sporty, jakąś 9w1 z Biedronki... Po tej z biedry paznokcie bardzo szybko rosły wydawały się mocne, ale szybko się wysuszyły i zaczeły kruszyć (stosowałam ja niecały tydzień), później dałam kolejną szansę Eveline, ale połamałam teraz wracam do tego co mi pomogło, nie chcę narazie kupować nic nowego, zobaczę przez 2 tyg. jak będzie szło, jak źle to zainwestuję w Microcell - bo kusi mnie już od dawna.
Łoooooooo kochana podziwiam za chęci Wstyd się przyznać ale nawet Regenerum ostatnio leży i się kurzy

Cytat:
Napisane przez mamaFilipka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady miałam wczoraj trochę czasu i podpiłowałam paznokcie i pomalowałam , myślę że na razie dam im trochę spokój z tym piłowaniem bo to nie moja najmocniejsza strona i mogę coś przekombinować
O fajne mani

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie pomalowanych pazurków mam nadzieję że coś tam widzicie :P

Nie lubię zbyt mocnych kolorów, wolę neutralne, mleczne, róże, beże, biel, i ewentualnie jakiś wzorek (zaczynam powoli sobie przypominać jak to robić... jak miałam 15-16 lat to takie wzorki strzelałam że głowa mała ).

Eh, muszę w końcu kupić jakiś aparat

@agaszak
Skórki odsunę przy kolejnym zmywaniu lakeru, choć bardzo tego nie lubię robić wydaje mi się że nic to u mnie nie robi... Do odsuwania używam żelu SH i drewnianego patyczka.
Bardzo ładnie wyglądają
A musisz żelu używać?? Tzn skórki są takie twarde, że bez żelu nie da rady?? Ja swoje odsuwam pazurkami np po kąpaniu. Odsunięte skórki wydłużają płytkę, wiem coś o tym. Dziewczyny na wątku doradziły i miały w 100% rację, dodatkowo zauważyłam, że po odsuwaniu, skórki się nie strzępią

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To pokazuję nowe dzieci
Glitter z H&M, zielony Models Own i glitter z Nails Inc.
O fak ten gliter jest boooski

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość



Mam takie coś tylko... jeszcze tylko 4 zmiany i wrócę do lakierowej normalności
Wiboś od Han na blogu też jest.
Fajny ale już tęsknię za kolorkiem u Ciebie

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja się najarałam z siostrą na holo z CC.. to chyba będzie mój następny zakup..
Holo z CA są piękne i idealnie się nimi maluje

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość

W sumie to nie mam za wiele lakierów, manie na paznokcie złapałam na początku roku, wcześniej coś tam miałam, ale niewiele. Póki co to nie za bardzo wychodzi mi samo malowanie, trochę zalewam skórki i muszę później domywać zanim zacznę używać odważniejszych lakierów to chcę opanować ich używanie bez paćkania tam gdzie nie potrzeba jakby na to nie patrzeć jest lepiej niż było pół roku temu

Hehe wstyd żeby dorosła kobieta nie potrafiła malować paznokci...
No to po Tobie 1,5 roku temu jak przyszłam na wątek, miałam 5 lakierów i 2?? ( bo już nie pamiętam) odżywki teraz dobijam do 160
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-08-01 o 18:03
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora