Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze kroki w szkole :) Babcia Malgosia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-04, 20:40   #11
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Pierwsze kroki w szkole :) Babcia Malgosia.

Kochane jestescie Bardzo sie ciesze ze wzgledu na kolezanke ...Wiecie ,na wszystkich naszych pracach widac jeszcze duzo bledow ,ale fotografujemy wszystko, bo tak tez sie uczymy .Wy tez wiecie ,ze na zdjeciach wszystko lepiej widac ,mozna zobaczyc,co trzeba poprawic ,na co zwrocic wieksza uwage itd ...No i taki niepozorny makijaz zajmuje naprawde duzo czasu i machania pedzlami .Dzis robilysmy lyse glowki- zajmuje to skromnie godzine i reka naprawde zaczyna po prostu mdlec...


Gween- w sredniej szkole ludzie mi mowili,ze wygladam wrednie i zarozumialo ,bylam wredna i zarozumiala Zycie mi dalo pare kopniakow spokornialam ,zrobilam sie zyczliwsza i milsza ...Ludzie moga nie wierzyc w takie glupoty,ale ja jestem przekonana ,ze to ,co ma sie w srodku widac na buzi...

coldold- ja tez Osobiscie wolalam peruke z kreconymi wlosami ,ale to kolezanka wybierala . Ciesze sie, ze sie usmialas ,bo z takim zamiarem to tutaj wrzucilam W koncu kiedys wszyscy bedziemy mieli zmarszczki i bedziemy starzy ,wazne jest ,zeby zachowac w oku ten mlodzienczy blysk
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując