Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 18:20   #1358
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ja używam Chanel Double Perfection Fluide i jestem bardzo zadowolona
Guarana, tylko to zapewne wszystko kwestia cery, moją z rozszerzonymi porami zapycha wszystko na biochemii z kolei pisali, że on istotnie zapycha. ja miałam DB creme i właził mi w pory i ogólnie tragedia, musiałam od razu kupić nowy podkład. tego nie dało się używać. Dlatego uważam, mimo wielkiej miłości do Chanel, że ich fluidy to ryzyk fizyk. Albo cera przyjmnie, albo nie i dlatego uważam, że lepiej kupić coś sprawdzonego. to tak samo, jak z kompaktem Diora forever, Kasiaoli ma suchą cerę i dla niej bomba, ja mam mieszaną, błyszczącą i dla mnie nie-bomba.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Layla ,tak nr 23.Sprawdzalam wczesniej w Sephorze i wydaje mi sie ze bedzie odpowiedni
Mimo ze jestem blondynka...ale opalona

co do podkladow to chyba dla kazdego cos innego
ja mialam Vichy aera teint i pfuj..okropny.brzydkie kolory i duze wysuszenie w mam mieszana cere,wysuszal mi te tluste pola.

ale za to moge polecic podklady La Roche
och mi aera teint podpasował, mimo, że vichy nie powala, to ten podkład im się udał. 23 Chanela jawi mi się ciemno, ale jak się nim maziałaś, to pewnie będzie dobry. Oby kolor podpasował, bo brązer jest rewelacyjny mam dwa
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jezdem, jezdem No własnie tak się czaję na ten Shiseido zupełnie biały i chyba musze go wziąć, bo zostało 9 sztuczek

Ten kremik Lancome miniaturka z zestawu Fatale ma datę 2006 rok. Ale na truskawie nie widzę go.
nie wiem, czy biały, ale sam cień jest ekstra. tylko ten jasnozłoty, który wzięła Kicia jest inny niż np. złoty goldenlights, i jak przypuszczam Twój biały. one mają brokat, tamten ma delikatniejsze drobinki., to różne serie. w perf. kosztują ok. 100 zł, na tru 49 zł, super okazja Żebyś tylko nie była zniechęcona brokatem, ja go uwielbiam w tej postaci i bardzo zazdraszczam mamie ale może też wkrótce będzie mój
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora