Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 08:02   #389
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Merci L_V!
Moze uda mi sie gdzies obejrzec te baze SV w UK a tymczasem zapoluje na Nail Teka. Widzialam go w sklepach wiec nie powinno byc problemu. Dziekuje za link i informacje, inaczej wcale nie zwrocilabym na niego uwagi!
Daj znac jak się spisuje NailTEk II. ja jeszcze mam sporo bazy z Chi, więc minie trochę czasu zanim ją zuzyje.

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Dzisial trafilam w innym forum na watek o tym wybielaczu Scholla´.
Opinie sa bardzo bobre. Ladnie wybiela, wygladza nierownosci, a lakier sie na paznokciach u nog bardzo dlugo trzyma (na paznokciach u rak niestety bardzo zle, ale to tez nie jest do rak). Efekt polepszenia widac paktycznie od zaraz, wygladziene sie z czasem polepsza.
Zel ma starczyc na 15 razy uzycia, ale jedna pisala, ze jej starczy prawdopodobnie tylko na okolo 10 razy, ale lakier starczy dlugo bo jest bardzo wydajny. Uzywa sie to raz w tygodniu.
Na stronie Scholl, pisze ze produkt zawiera panthenol i 9,5% urea.

Zel: Wasser, Alkohol, Denat, Urea, Sodium, Citrate, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, PEG-40- Hydrogenated Castor Oil, Zitronensäure, Benzalkonium und Chloride
Lakier: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Alkohol Denat, Acrylates Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Adipic Acid, Neopenthyl Glycol, Trimelitric Anhydride Copolymer, Triphenyl Phosphate...
Sklad bez gwarancji , bo odpisany z: http://www.ciao.de/Scholl_Profession...__Test_8374719
Żel ma bardzo dużo mocznika w składzie - dobrze nawilzy i uelastyczni płytkę paznokcia.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja na ten preparat Scholl'a w Rossmannie, kosztuje 23.99, a normalnie 29.99.

Ooo, trzeba się wybrac.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując