Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-24, 19:08   #1309
lalie
Raczkowanie
 
Avatar lalie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Krk i swiat
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja sie pochwale, ze od kilku dni jestem posiadaczka pudru mozaikowego JOKO z nowej kolekcji Kolorek jasniejszy, bodajze J14. Cena - ok. 26 zl.

Teraz troche wrazen: poczatkowe podniecenie minelo, kiedy nijak nie umialam sie pudrem pomalowac Na zalaczonej gabeczce kolory z mozaiki nie mieszaly sie, nastepuje to dopiero po aplikacji na twarz. Pedzla nie lubie uzywac, bo mam wrazenie, ze polowe pudru marnuje, jako ze na powierzchni kosmetyku zawsze zostaje niewykorzystany pudrowy pylek. Pierwsza aplikacja szczesliwa nie byla, teraz powoli dochodze juz do najlepszego sposobu uzywania mozaiki - narazie zwycieza wklepywanie pudru miejsce przy miejscu, a nie mazianie sie nim po licu Jesli chodzi o wlasciwosci: puder nie jest brazujacy, czy rozswietlajacy! W opakowaniu jest zupelnie matowy, lecz na twarzy daje naprawde ladny efekt. Troche kryje, nie podraznia, ale moze podkreslac bardzo suche skorki. Co ciekawe, daje efekt wypoczetej buzi, szczegolnie na fotografiach. W ramach ciekawostki jeszcze: najjasniejszego elementu pudru uzywam na cienie pod oczami. Calkiem niezle, gdy nie ma pod reka korektora

Zalaczam fotki, robione wieczorem, bez lampy. Postaram sie kiedys wrzucic zdjecie pudru w swietle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1026.jpg (25,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1027.jpg (34,3 KB, 76 załadowań)
__________________
Trzy slowa, ktore poprawia humor kazdej kobiecie: Kupie Ci To.
lalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując