Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 14:21   #1237
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
Ja mam swoje naturalne włosy ciemny blond-juz bardzo długo farbuje je szamponetka ciemna wisnia i ostatnio mialam zrobione pasemka czarne-pozatym zawsze te zmywalne szamponetki.
Wiec tez przyłacze sie do grupy bo bardzo bym chciala miec blond znowu nie musi byc taki jak moj naturalny ale bym chciala blond tylko ze kazdy fryzjer jak sie pytam twierdzi ze wyjda mi pomaranczowe i zawsze slysze ze lepiej nie ryzykowac i ze poprostu trzeba scinac ten kolor-poprostu smieszne to zajmie mi chyba z 10 lat.
Co robic? napewno jest jakis sposob bo wiem ze czasami z czarnego dziewczyny robia blond a ja mam teraz juz ten kolor zmyty bo nie farbowalam narazie.
Prosze pomozcie
Niestety fryzjerzy rzadko chcą brać odpowiedzialność za takie rzeczy - zwykle nie mogą dać gwarancji co wyjdzie. Na Twoim miejscu nie upierałabym się tak przy blondzie, może jakiś jasny złoty brąz/kasztan? Włosy mniej ucierpią a odrost nie będzie się wydawał aż tak siwy. Potem możesz zrobić balejaż i powoli dochodzić do coraz jaśniejszych.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując