Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 23:15   #590
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
dobre niestety nie jestem tak dobrze obeznany w tym temacie a tak apropos pisałem do ciebie na gg a tu zero odzewu heh nie chce romansowac ale pisac na bierzaco jakby co moj numer to 5609349/Dodam jeszcze ze stosuje peeling enzymatyczny erisa jest naprawde ok ale daje taki sobie efekcik nie wiem czy nie powinien stosowac czegos ostrzejszego:P boje sie tylko podraznien:P najpierw wyciagne syfki na wierzch acne dermem + tonik pozniej bede peelingowal hyhy
Sory że nie odpisałam na gadu ale nie lubię jak ktoś mnie na zaczepia dlatego nigdy nie odpowiadam chyba że ktoś się podpisze hehe Oczywiście nie chodzi mi o osoby z forum tylko takie które po prostu wyszukują kogoś żeby pogadać więc nie bierz tego do siebie
Co do peelingu to powinieneś go systematycznie używać bo powoduje on odblokowanie porów z zalegającego martwego naskórka który blokuje je i w rezultacie może przyczynić się do powstawania zmian na skórze i zaskórników
Czytałeś już o Acne Derm?? Wiesz o tym że trzeba przy nim stosować filtry?? Wiem że dla wielu osób jest to uciążliwe ale niestety niezbędne. Jeżeli nie chcesz używać filtrów to może zrezygnuj z tego Acne Dermu i spróbuj czegoś innego?? Np. maseczka z zielonej glinki Argiletz'u (sypka albo w postaci pasty, ceny od ok 5 do 42 zł) albo maseczka na bazie glinki wulkanicznej Lerosett'u (ok.47 zł) i do tego jeszcze Biodermine Biocedex'u (18-19 zł) i mydełko siarkowe Barwy (2-3 zł). No i tonik pichtowy który i tak już masz w planach
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując