Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 11:23   #2822
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny, moze tutaj mi odpowiecie. jakiej firmy mineraly nie naloze na twarz to za jakis czas mam takie jakby suche smugi w strefie T. nie sa mocno widoczne ale mi to przeszkadza. czy to wina za malego nawilzenia cery, bledow w aplikacji czy moze jeszcze co innego? przeczytalam wszystkie triki i porady odnosnie malowania sie mineralami jeszcze zanim dotarly do mnie paczki. nakladam je na sucho i stempluje twarz mokrym wacikiem (czekam na butelke z atomizerem) nie nakladam wielu warstw, odciskam chusteczka. mam nadzieje ze nowa pielegnacja da efekt.
Wg mnie smugi świadczą albo o kłopotach z cerą (umyj twarz łagodnym żelem, nie przecieraj tonikiem i po 30 min. obejrzyj dokładnie twarz w lusterku-gdzie sucho, gdzie tłusto, gdzie złazi skóra), albo o nierównomiernym nakładaniu podkładu.Jeśli przeszkadza Ci efekt pudrowości po minerałach nakładanych na sucho, nakładaj je na mokro-psiknij 1 lub 2 na pędzel, zamieszaj w pudełeczku i najpierw delikatnie ostempluj miejsce przy miejscu całą twarz a potem rozcieraj podkład.Możesz też nałożyć na sucho i spryskać twarz.Nie masz w domu żadnego psikacza, może być nowy malutki do kwiatów (przed użyciem umyj) albo po jakiś kosmetykach np.odżywka w spary'u,samoopalacz?Najwa żniejsze-nie nakladać jednej grubej warstwy, lepiej wygląda gdy nakłada się mało i ew. dołoży kolejną warstwę.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-17 o 11:25
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora