Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 21:49   #3135
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc. Próbowałam sama, ale w kwestii różnorakich odmian kolorów jestem bardziej jak facet Niemniej jednak mam już swój typ ale wolę potwierdzić go Waszymi opiniami

1. Opalam się dość szybko, chociaż nie super łatwo. Najpierw na różowo-czerwono, ale opalenizna szybko brązowieje. Odcień opalenizny chyba szaro-beżowy

2. Oczy są niebieskie. Średnio ciemne. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę i niebiesko-szare plamki.
Oprawa oczu ciemna i wyraźna

3. Piegi na nosie - nieliczne i bardzo słabo widoczne (pojawiają się latem) Poza nimi, bardziej widoczne już - pieprzyki.

4. Cera jasna, ze skłonnością do rumienienia się na kolor różowy.

5. Naturalny kolor włosów - jest na zdjęciach. Jako dziecko byłam blondynką, później włosy mi ciemniały. Latem pojawiają się jaśniejsze przebłyski (wydaje mi się, że NIE wpadają one w ciepły, rudawy odcień). Ogólnie kolor jest ciemny, brązowy.


6. Usta różowe - też widać na zdjęciach.

7. Czuję się dobrze w większości kolorów. Lubię jasne odcienie. W granacie wydaje mi się, że wyglądam niezbyt korzystnie. Nie noszę też zielonych ubrań.
__________________

_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora