Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 12:49   #490
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Kwas migdałowy- proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
Czyli z tego co widzę to ten przepis z mazidel na Tonik 5%. Własnie skladam tam zamowienie, sporo na poczatek musze wydac na te akcesoria łyzeczki niełyzeczki.
Mam jeszcze pytanie. Rozumiem juz jak się robi tonik migdałowy ale nie wiem jeszcze jak peeling.

1. Czy dobrze mi się wydaje ze nie ma on konsystencji peelingu tylko to kwas w wiekszym stezeniu + woda destylowana nakladany na skore na okreslony co do stezenia czas?
2. Czy tonikiem tylko przecieramy twarz czy zostawiamy go na dłuzej na twarzy?
3. Czy uzywamy ich razem (najpierw tonik jako przygotowanie, pozniej peeling) ?
4. Czy zanim zaczne uzywac peelingu powinnam przez jakis czas (tydzien?) uzywac samego toniku aby przygotowac skore?

proszę o pomoc, bardzo mi to pomoze w zrozumieniu tego i unikne przekopywanai sie przez setki stron

Korzystam ze strony mazidla ale zauwazylam ze taniej jest na zrobsobiekrem, gdzie kupujecie kwasy i akcesoria?
1. Dokładnie tak
2. Przecierasz skórę, po chwili możesz nałożyć krem / olej itp. bo sam tonik wysusza.
3 i 4. Tak, najpierw używasz toniku co drugi dzień, potem codziennie, patrzysz jak reaguje skóra i po tygodniu - dwoch możesz próbować peeling o niskim stężeniu.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując