Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 13:24   #508
estera4
Raczkowanie
 
Avatar estera4
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 72
Send a message via Skype™ to estera4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez italiana89 Pokaż wiadomość
Nic się nie stało jest różna wrażliwość na kwasy, i na Ciebie najwidoczniej słabiej działa kwas migdałowy w takim stężeniu. Na pewno wszystko zrobiłaś ok. Spróbuj następnym razem z większym stężeniem. Ja też bardzo mało widziałam efektów u siebie po peelingu migdałowym. Nawet po stężeniu 30% Ale Tobie radzę zwiększyć na razie o około 5% i zobaczyć, co się będzie działo.
hej italiana widze, że sporo udzielasz się w tym wątku ja też doszłam do stężenia 30 % na twarz i za wiele się nie działo, podczas peelingu lekko zbladłam i troche szczypało przez jakies 5 min ale nie miałam żadnego łuszczenia ... może na samym początku jakies 2 peelingi wtecz kiedy to z brody minimalnie sypała mi sie skóra ...taki malutki łupieżyk a poza tym nic ....ostatnio potraktowałam swoje ramiona dotknięte rogowaceniem okołomieszkowym stężeniem 35% i tez nic sie nie łuszczy, podczas peelingu tylko robiły mi sie takie białe smugi ale wydaje mi sie że skóra jest jakby gładsza po nim. Zastanawiam się czy jest sens zwiększania stężenia na twarz, chyba stężenia powyżej 30% już są dosyć mocne ....
estera4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując