Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***smutne oczy***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-11, 15:45   #25
natalia88
Rozeznanie
 
Avatar natalia88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 682
GG do natalia88
Dot.: ***smutne oczy***

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
kolor cienia świetny (że też ja nie mam takiego w swoich zbiorach ) i ładnie ci w nim
Dziekuje.

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;3056143]bardzo mi sie podobasz w tym makijazu,sliczny kolorek....w mocniejszych jest Ci zdecydowanie lepiej, jestes w nim taka wyrazista, szkoda tylko ze dowiedzialas sie o czyms przykrym, od razu widac smutek w oczach...
trzymaj sie..mam nadzieje ze wszystko sie ulozy [/quote]

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Mocne makijaże są jednak dla Ciebie, a przynajmniej takie, które wyraźniej podkreślają oczy.
Ładnie...
Cytat:
Napisane przez mara_m Pokaż wiadomość
Ładny mocny makijaż, pasuje Ci ten kolorek cienia i w dodatku jest taki śliczny (chyba mi się spodobał). Szkoda tylko że oczka takie smutne... trzymaj sie
Dziekuję Wam, ja też wolę siebie w mocnym makijażu--->lepiej sie czuje, dziekuje za słowa otuchy

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz, makijaż bardzo MISIĘ podoba.
Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
Zdecydowanie podoba mi się ta propozycja. Kolor świetny. W mocniejszych makijażach Ci do twarzy
Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość

I mam nadzieję ,że już wszystko o.k
Dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
makijaz fajny bardzo ladna kreseczka ^^ a co do sprawy zobaczysz ze bedzie dobrze nie ma tak zeby po burzy nie przyszlo slonce i nie ma tak zeby za dlugo bylo fajnie ;] zycie ;*
Ach to życie... Dziekuje

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
natalka, ślicznie
p.s trzymaj sie ciepło
Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci w tym makijażu!
Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Trzymaj sie cieplutko
Wilekie dzieki, cieszę się, że makijaz sie podoba.

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Natalko,wyglądasz prześlicznie ten cień to z tej nowej serii,nie? też się na nie czaiłam trzymaj się, mam nadzieje że niedługo sie wszystko ułoży
Tak, z nowej serii, długo sie zastanawiałam czy go nie kupic, az sie skusiłam,dziekuje

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ładnie.
Mam nadzieję, że wszystko się wkrótce ułoży .
Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
oczka swietnie umalowałas i mam nadzieje ze twoj dołek szybko zniknie , a na twojej twarzy pojawi sie usmiech
Dziekuje, niestety uśmiech jeszcze długo u mnie nie zagości, a przynajmniej nie taki szczery.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Pieknie podkresliłaś oczy. bardzo ładnie Ci w takim makijażu Chyba najładniejszy z dotychczasowych, naprawdę rewelacyjny Praktyka czyni mistrza;0Musze też cześciej się mazac.

Trzymaj się cieplutko Mam nadzieję że będzie dobrze
Bardzo mi miło czytac takie słowa

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Swietny makijaz, bardzo ladnie podkreslone oczy jak najbardziej udany W koncu na zdjeciach calej twarzy widac
wyciagniecie cienia ku gory
Zycze powodzenia w pozytywnym wyjasnieniu sprawy, oby sie wszystko pomyslnie ulozylo
Bardzo mnie to cieszy.

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Makijaż jest piękny, bardzo ładnie wyglądasz z mocno podkreślonymi oczkami

Strasznie mi przykro, że jesteś taka smutna, nie wiem, co się stało, ale mam nadzieję, że cokolwiek złego się wydarzyło w jak najkrótszym czasie da się wymazać z pamięci... różne sprawy i zdarzenia różnie się leczy. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że pozytywne myśli i słowa mogą naprawdę wiele zmienić i pomóc...
Dziekuje, niestety smutek na długo u mnie zostanie, to zbyt powazna dla mnie sprawa, by tak szybko było miło. Ja jestem jak narazie w cięzkim szoku. Mam nadzieje,że chociaz przestane o tym myślec

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Makijaż bardzo mocno mi się podoba jest efektowny mam nadzieję że wszystko się wkrótce ułoży
Miło mi
__________________
Siła jest Kobietą!
natalia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując