Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 21:51   #420
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi przede wszystkim o ochronę to Olay i Body Shop bym odrzuciła na wstępie. Składu APISU niestety nie mogę znaleźć(swoja droga skandal żeby nawet na stronie producenta nie był podany) ale z opisu wygląda na zwykły krem który tak naprawdę filtrów nie zawiera. Dermika z opisu i kilku opinii zapowiada się ciekawie
Co do firmy ViViean znalazłam tylko dwa kremy mające po 4 i 8 SPF a to moim zdaniem właściwie jak zero chyba że źle szukam.
Ja na zmianę teraz używam filtru Biore perfect face milk spf50 i Lirene sensitiv spf50.
Na Biore nakładam bb krem. Zdaję sobie sprawę z tego że filtry azjatyckie mimo za☠☠☠istego i super przyjemnego użytkowania filtrowo nie ą najlepsze ale mi na warunki miejsce odpowiadają. Na plaże bym się nie odważyła nałożyć. Nie wiem jakim cudem ale mimo spędzenia kilku godzin z japońskim filtrem w ostrym słońcu nie opaliłam się jak na razie Bardzo dobrze chroni mleczko rossmanowskie sensitiv spf50- ale niekomfortowe w użyciu
Iamsolucky - I am so lucky that You answered my question!!!:c mok: Co do Body Shop'a i Olay'a się zgodzę. Apisu jeszcze nie przekreślam, bo 1)używają tego kremu w swoim spa czy czymś w tym stylu (na którejś stronce znalazłam taką informację), więc myślę, że nie powinien to być jakiś badziew 2)czytałam, że ich stronka dopiero się rozwija, i że wielu produktów nie ma tam jeszcze zamieszczonych - pewnie stąd brak opisu kremiku 3) napisałam do Apisu z prośbą o skład, jak tylko odpowiedzą, to zamieszczę tu czego się dowiedziałam
A co do kremu Viviean to chodziło mi o ten: http://www.dbamyoceny.pl/10000,abaco...97c39670bf0a1e
niestety nie udało mi się znaleźć jej składu
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora