Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 07:31   #12
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zacytuję moją wypowiedź w innym wątku
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
nie ma jeszcze.



chyba mam jeszcze jakieś próbki.
Dziś nałożyłam cashmere, najciemniejszy jaki mam. Szału nie ma, ładnie wyrównuje cerę ale krycie słabiutkie... Do tego kolor mógłby być bardziej żólty i odrobinę jaśniejszy. Trwałość przy mojej tłustej cerze średnia - po 3h wyparował z płatków nosa a na policzkach trzyma się od 7.
Bardzo podoba mi się konsystencja, półkremowa. Nie zważył się.

Obstawiam że będzie mi pasowało golden fair a latem sesame o ilę moja cera będzie w lepszym stanie.
Dziś nałożyłam golden fair na mokro i krycie jest lepsze od tego uzyskanego na sucho. Jednak bez korektora się nie obeszło. Kolor jest prawie idealny, obawiam się że lepszego z tej firmy nie znajdę.

Bardzo irytuje mnie opakowanie. Otwierając nie mogę dostać się do proszku ukrytego w części oderwanej (i grzebię tam paluchami, co niekoniecznie jest higieniczne). Do tego jest tak mało proszku w próbce że ciężko cokolwiek wysypać na spodeczek. Przy dzisiejszym makijażu po prostu rozerwałam próbkę i przesypałam do pudełka.

Ogólnie jestem trochę zawiedziona, próbki małe i nie są warte swojej ceny, firma zamiast skupić się na tym wydała pieniądze na zmyślne pudełeczka i wkładanie 3 wizytówek do paczki.

Swatche zamieszczę dziś lub jutro bo aktualnie jest okropna pogoda za oknem
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-03-08 o 07:42
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując