Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 10:17   #533
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość



aaa Yen wlasnie, widzialam wczoraj Twoj piasek
kurcze mi sie nie podoba chyba, sama nie wiem
ciekawe jak na zywo na paznokciach wyglada
choc teraz na lato do opalonych dloni to moze to byc ciekawy efekt
taka jestem pol na pol do niego
dzięki Ala, rozumiem
Kolor nie każdemu podchodzi. Ale w sumie jest dość jasny i na żywo całkiem spoko wygląda

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4196289 3]No to luzik, bo żeby było jasne - pazurki piękne, tylko kolor...

To tak: Zdjęcia 1 i 2 oddają barwę lakieru jaką można zobaczyć w google grafika... eee... no więc ten lakier tak nie wygląda.

Namęczyłam się nieco bo nie znalazłam ani jednego swatcha na którym mój Atlantis byłby tym samym Atlantisem...

Zdjęcia 3 i 4 to już lepsza barwa - i dzięki za radę z fotografowaniem na niebieskim tle. Tak, ten lakier jest właśnie tak mooocno zielony. Nie jest to czysta trawiasta zieleń oczywiście, ale w skali niebieski-zielony jest duuużo bliżej zieleni.

Mocno żelkowy, na fakerku cztery warstwy, niestety nadal nie ma krycia - a widać bo mam akurat na tym palcu cofnięty okropnie przyrost i tak ze trzy milimetry białej końcówki prześwituje. Na serdecznym dałam bazę + dwie warstwy Atlantisa i niestety jest płasko, no i niestety baza jeszcze zgasiłą jego "morskie tony".

Muszę sobie do niego znaleźć jakąś ładną, morską kremową i kryjącą bazę... [/QUOTE]

dzięki wielkie
wygląda super, szkoda, że taki żelek w sumie... Muszę sobie na niego popatrzeć i się zastanowić
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora