Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-31, 06:45   #2479
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek_kwiati15 Pokaż wiadomość
Hej, zastanawiam się czy zniszczę mocno włosy robiąc ombre...mam naturalnie ciemne brązowe włosy, nigdy nie farbowane. W końcu chciałabym jakiejś zmiany, dlatego pytam
Zależy od kondycji włosów. Jeśli nie są cienkie, wysokoporowate, puszące się czy maltretowane prostownicą/lokówką/suszarką to powinny to dobrze znieść z tym, że końcówki będą pewnie wysuszone (trzeba wtedy zastosować inną pielęgnację). Pytanie czy chesz ombre, bo potrzebujesz dużej zmiany i masz pewność, że będzie Ci pasować czy po prostu coś być zmieniła, ale nie wiesz co Szczerze to jakbym cofnęła się w czasie i miała naturalne to jedynie robiłabym tylko koloryzację półpernamentną i to w zbliżonym kolorze, czyli różne odcienie brązów, bo jednak zdrowe włosy naturalne wyglądają cudownie i nie trzeba wydawać masy kasy na kosmetyki, oleje, jak przy rozjaśnionych włosach. Od 15 lat farbuje włosy, a od roku je trochę rozjaśniam (sombre, ombre) i planuję zaprzestać, bo to już nie te same wlosy co kiedyś. Oczywiście na wielu osobach podoba mi się sombre, ombre , ale wiem ile to wymaga poświeceń, by później włosy wyglądały pięknie.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując