Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-17, 18:31   #3850
kesja91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Ja się wypowiem na temat podkładu mineralnego - annabelle minerals - podkład matujący w odcieniu natural light - czyli najjaśniejszy.

Mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami, w dodatku uczuloną na większość podkładów - nieważne czy burżuj czy też Maybelline - uczulał mnie i koniec. W związku z czym niejako jestem skazana na minerały - ale nie żałuję.

Sprawuje się świetnie - wyrównuje koloryt skóry, można stopniować go - jeżeli chodzi o krycie, ale u mnie wystarczy cienka warstewka i już jest w porządku. Matowi cerę na dość długi okres czasu, nie wymaga przypudrowania. Po 4 godzinach cera zaczyna mi się błyszczeć, ale o dziwo tylko na podbródku. Bibułka matująca - i po sprawie. Utrzymuje się standardowo - w gorąc! Nie spływa z twarzy, schodzi równomiernie nie zostawiając plam.

Problemem są odcienie. Ten jest najjaśniejszy i jest dla mnie dobry na lato, na zimę mam nadzieję że już wejdą inne, chociaż w sumie idealnie dopasowuje się do cery.

I polecam do z korektorem z tej samej firmy w kolorze light - świetny duet. Dla osób z wrażliwą cerą - to są tanie minerałki - za 10g płaci się 50 złotych. Także jak ktoś szuka alternatywy dla Lily Lolo - proszę bardzo, oto jest
Kupiłam ten podkład i sprawuje się świetnie, ale też mam problem z doborem odpowiedniego koloru! ale generalnie podkład polecam - nawet w upał nie spływa z twarzy i długo się utrzymuje.
__________________
pozycjonowanie
kesja91 jest offline Zgłoś do moderatora