Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ceny bielizny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 17:48   #26
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tylko właśnie chodzi o to, że ja jestem z moich zadowolona
a prawdę powiedziawszy mnie te dobrze dobrane staniki nie podobają się wizualnie :/ i nie wydam 100zł czy więcej zł na coś do czego nie jestem kompletnie przekonana. a wiem w tym momencie jaki powinnam mieć dobry rozmiar bo byłam w brafitterii, przymierzałam różne modele i efekt wizualny z przodu czy z boku niczym się nie różnił od tego "złego" stanika, a to że mostek trochę odstaje to już mały problem, żaden ze "złych" staników nie przemieszcza mi się, nie gniecie
a wizualnie nie zamieniłabym się na żaden z tych dobrych i tak wiem nie zgodzicie się z tym, ale to moja opinia, na podstawie ostatnich doświadczeń
a brafitteria, w której byłam to ta: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203..._Krakowie.html
Jesli mostek ci odstaje, to ewidentnie stanik jest za mały, a jak za mały niestety gniecie biust. Podejrzewam, że i fiszbiny są tez zle ułożone, skoro nawet miski są za małe.dobry stanik odpowiada jeszcze za kształt, wielkość i kondycję piersi. Niestety piersi tez mozna zdeformować.

Piszesz, że jesteś zadowolona, bo nie nosilas jeszcze pewnie idealnego w ogóle. gdybyś taki dorwała, może zdanie mialabys inne.

A co do brafitngu, niech wypowie sie ktos z tych okolic. Być może źle cie obsłużono. O takich przypadkach tez słyszałam.

Proponuję Effuniaka, bo to co robią te staniki z biustem jest niesamowite, szczególnie z tym dużym ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując