Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-04, 19:24   #2743
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wreszcie balsam dla mej duszy
A tak na powaznie! Mi mój kolor włosów nigdy się nie podobał!
Mam ciemny blond=a jak mówię CIEMNY to znaczy NAPRAWDE CIEMNY... i do tego tak mocno popielaty że praktycznie przy każdej farbie mój odrost wychodzi ciemno-szary. i brzydki. Jak miałam w maturalnej klasie długie naturalne łosy to jak były rozpuszczone błydko to wyglądało (moja blada twarz i one)

Dlatego chyba od 3 lat ciągle z nimi kombinuje!
Nie podoba mi się to co mam na głowie ...a farb z cudownymi kolorami jest mnóstwo: jasnych świetlistych i platynowych blondów, ciepłych złocistych brązów i hEBANOWO-GRANATOWYCH CZERNI!

już się przekonałam że na bardziej pałam miłością do jasnych blondów (ale wszyscy mówią że z takimi będę za blada i za...banalna) oraz złocistych jasnych brazów (miałam raz taki kolor -farba ideał)

Myślę więc że aby mieć zdrowe i farbowane włosy powinno się wybrać albo 1 określony i go trzymać i malować tylko odrosty
Albo przemęczyć się i mieć naturalne! ?

Ale i tak zapuszczam by mieć dłuższe (do brody) więc mam czas sie nad tym zastanowić!
Wiesz Jelly, ja tu chwalić pod niebiosa farbowania nie będę, po pewnie i tak już za to co napisałam do tej pory dziewczyny mnie zrypią , ale po prostu nie ukrywam - dobrze się czuje w tym kolorze, na który farbuję, wręcz świetnie. Jak już napisałam - w moim naturalnym czułam się nijak i bez wyrazu.
Cóż, wychodzę z założenia, że "życie jest tylko jedno" i skoro natura nie obdarzyła mnie ładnym, naturalnym kolorem (cholerny, cholerny fenotyp! mój ojciec ma moje wymarzone - kruczoczarne włosy - a ja nie, dlaczego! ) to nie będę się z nim męczyć przez całe życie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując