Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - totalna zmiana koloru włosów?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-30, 22:21   #4
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: totalna zmiana koloru włosów?!

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
tyle ze właśnie ten mój naturalny taki bez wyrazu sie wydaje..;/ myślałam o takich co mam w załącznikach? co o nich myślicie dla mnie?
o takich blondach pomyślałam jak zobaczyłam Joannę Koroniewską(ta z M jak miłość), która zamieniała kasztanowe włosy na praktycznie białe..oprawe oczu tez ma ciemną dlatego zobaczyłam światełko w tunelu że dla mnie też moze dobrze to grać..
jeśli nie takie jasne to moze złoty blond+ciemne pasemka?
Joanna Koroniewska ma chłodny typ urody, Ty masz ciepły.

Z tego co widzę możesz być jesienią, już trzecią, ostatnio, na forum
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522463
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524070

Tyle, że tamte jesienie mają ciemną karnację, a Ty masz jasną. Z trzech podtypów jesieni też wyglądasz na DEEP AUTUMN. Głęboka jesień może mieć jasną karnację - Ivory w kierunku Olive.

Masz śliczny typ urody, nie psuj go blondem. Niżej wklejam dwa zdjęcia tej samej dziewczyny, jesieni właśnie, jedno w prawidłowo dobranym kolorze, drugie w blondzie. Zwróć uwagę jak ten blond gasi i rozmywa jej urodę.

Jaśniejszy, nawet ciepły blond, sprawi, że staniesz się mniej wyrazista i mdła. Na drugim zdjęciu wyglądasz cudnie tak naturalnie, Twoja uroda jest wyostrzona jak żyleta.

Jeżeli chcesz kombinować, najlepiej z balejażem w rudo-miedzianych tonacjach. W stricte rudym, nie będzie Ci dobrze. Myślę o odcieniach ciemno-rudych, ciemnej miedzi.

Widzisz, ja jestem jasnym latem i mam już dość blondu (w którym a propos wyglądam najkorzystniej). Podobają mi się ciemniejsze, cieple kolory, ale muszę sobie odpuścić bo nie są dla mnie.
Tak to już jest, że chcemy czegoś innego, niż mamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif right-colors-brittany-murphy.gif (29,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrongcolorsbrittanymurphy.jpg (10,2 KB, 40 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując