Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 20:52   #1986
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bazylissa_ Pokaż wiadomość
Od wielu lat staram się usunąć blizny po trądziku. Jestem kilka miesięcy po pierwszym zabiegu laserem frakcyjnym i choć nie ma cudów, to jestem zadowolona. Za dwa tygodnie idę na drugi zabieg. Przy okazji wygładziły mi się zmarszczki pod oczami ;-)
Uważam, że to jedyny w miarę skuteczny sposób, kwasy też działają, ale bardziej pomagają na przebarwienia aniżeli na nierówności na skórze i zabawa z kwasami przy tylko średnich bliznach to zabawa na co najmniej kilka lat. No i moim zdaniem nierówności nie usuną.
zgadzam się, kwasy bardziej na przebarwienia są i "odświeżają" cerę ale nie usuną blizn. A też nie każdy ma czas i pieniądze aby robić co miesiąc kwasy a potem tydzień siedzieć w domu, bo wyjść z taką buzią raczej się nie da

Bazylissa w ilu % widzisz poprawę po pierwszym zabiegu? I po jakim czasie od zabiegu zauważyłaś że skóra się poprawia? Ja jestem dziś 5 dzień po zabiegu, też miałam laser frakcyjny. Powiedz mi jeszcze czy tą kilkumiesięczną przerwę w zabiegach zalecił Ci lekarz czy to Twoja decyzja?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując