Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-30, 20:25   #1367
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
właśnie co jakiś czas to robimy - ale konsensusu nie widać - chyba ja spasuję bo siła argumentów Tżta jest miażdżąca

dzięki
Nie odpuszczaj!!! nie warto. masz takie marzenie i już. Możecie zrobić imprezę na mniejsze grono bez koleżanek ciotek tylko najbliższa rodzina i ściślejsze grono znajomych. taka okazja nie powtórzy się już nigdy w życiu (teoretycznie) a na wycieczkę możecie pojechać w podróż poślubną i dłuuugo dłuuuugo po ślubie i to nie jeden raz. Możesz sobie delikatnie zażyczyć pieniądze zamiast prezentów (choć dziś to chyba już tylko tak dają) i wówczas część jakby odzyskasz - brzydkie określenie. Niestety, nie wszystko da się przeliczyć materialnie. No i wycieczka to przecież też poniekąd tak samo przehulanie kasy, no nie. A jak materialista skrajny, to powiedz,że by się z tobą nie żenił, bo będziesz wyciągać więcej. Skoro Ty sama uzbierasz i chcesz wesele to tym bardziej nie ma przeszkód. A ten jeden dzień z miłości niech poświeci dla ciebie raz wbrew swej woli. A potem i tak będzie zadowolony, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no co, śliczny kotek
jeszcze był czarny [mój ukochany koci kolor] na różowym tle
no właśnie fajna bardzo!!! taka młodzieżowa, aż mnie zaskoczyła,że Ty taka powaga i statecznośc na taki skok ale pozytywnie


mam jeszcze pytanie, jak zlikwidować plamę z botticino - konglomerat marmurowy. Kurka kiszone ogórce mi wylały się i nie zauważyłam i wkurza mnie... chyba nie ma szansów....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora