Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 20:34   #4107
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ile czasu szły do was paczki od ideaseller_kr?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie bardzo pilne pytanie. Ponieważ zbliża się powoli okres wiosenny zaczynam dostawać ataków paniki odnośnie filtrów. Ponieważ stosuje kwasy i retynoidy potrzebuję filtra ogromnej mocy. Do tej pory używałam avene spf 50 spray. Niestety, pod krem bb to to się w ogóle nie nadaje, jest zbyt tłuste. Stąd też moje pytanie czy jest jakiś stabilny filtr z tych azjatyckich firm, który można by nakładać pod krem bb, tak żeby one się razem zgrywały? Ja nie ufam zbyt tym filtrom w kremach bb (obecnie skin79 orange spf 50 ale już oczywiście czaje się na scandal spf 50 i brtc spf 50), może przesadzam, ale na prawdę zaczynam panikować. Gdzieś w internecie, na jednym z blogów wyczytałam o TheFaceShop Natural Sun Acai Berry Power Long Lasting Sun Cream SPF45 PA+++Czy któraś z Was używała? I czy to jest stabilne i czy nadaje się pod krem bb? Zastanawia mnie czy to się zgra ze sobą. Bo krem bb nałożony na tłuściocha z avene wygląda jak jakieś lepiszcze ze spływającą mazią, a przypudrowane tworzy efekt obrzydliwej maski
Ja poluję na filtr od Misshy, bo ma cudowną konsystencję. Ale czy jest stabilny to nie mam pojęcia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora