Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 17:42   #2975
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Po prysznicu dobrze przetrzeć mokrą mikrofibrą Potem domknąć pory zimną i osuszyć ręcznikiem papierowym. Wtedy masz pewność, że zmyłaś wszystko. Takie wysuszenie - może za dużo rycynowego?

Do regeneracji skóry wokół oczu u mnie dobrze się sprawdził olejek Babydream fur mama. Ma w składzie olej ze słodkich migdałów i jojoba Moja mieszanka 20% rycynowego, 80% babydream fur mama

Pamiętaj o kremie - jeśli masz tak suchą skórę sam olej nie wystarczy.
aha, jeśli stosujesz krem/żel warto przemyć rano buzie delikatnym żelem/mydełkiem.

Zajrzałam na Twojego bloga - Twój krem ma w składzie parafinę - warto zmienić go
To lepiej kupić gotową mieszankę tych olejów (BD fur mama) zamiast czystego oleju ze słodkich migdałów albo oleju jojoba?
Rano (i co drugi wieczór - na przemian z OCM) myję twarz tym -> AA Help Cera Atopowa, Krem - żel do mycia twarzy bezzapachowy
Krem już mi się skończył. Mimo składu bardzo dobrze mi służył. Teraz testuję serię Ziaja Med do cery naczynkowej i na razie jest dobrze na dzień i na noc
Co do mikrofibry to jest jakaś różnica, czy kupię ręcznik kuchenny, czy ręcznik do ciała/twarzy?


Cytat:
Napisane przez fredka86 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim spróbuj z mniejszą ilością rycyny, 20% a może nawet 10% by wystarczyło. 30% stosuje się przy cerze tłustej (olej rycynowy wysusza). Jeśli dalej będziesz źle reagować zmieniłabym lniany na olej ze słodkich migdałów
Właśnie skusiłabym się na olej ze słodkich migdałów, bo mam 100ml za 12,59zł w aptece pod nosem, a odpowiadałby pewnie moim włosom o wysokiej porowatości


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 ręczniczki z mikrofibry w Pepco za 8zł za komplet
To są te ręczniki kuchenne z ostatniej strony gazetki, tak? Nadają się do twarzy?
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując