Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 11:25   #2987
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Florame - mnie na słodycze pomagają... cukierki. codziennie sobie wezmę jednego i przez to nie mam ochoty na więcej. albo piję kakao. a jeśli nie chcesz tego próbować to jedz banany. kiedyś jakaś pani od diet się wypowiadała, że jak masz ochotę na słodycze albo jesteś smutna, to zjedz banana i przyznam, że działa

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
druga sprawa u mnie tata kupował mnóstwo czekolady gorzkiej.. nie lubiłam jej.. więc nie jadłam.. no ale.. jak już mega mi się chciało słodkiego to zaczęłam ją jeść i zaczęła mi tak smakować że wszystko inne było za słodkie.. serio.. uważam że to dobry zamiennik, po pierwsze zdrowszy, po drugie nie da się tego dużo zjeść a po trzecie oducza od słodkiego.. przetestuj i daj znać np na privie
własnie, gorzka czekolada zjedz sobie codziennie pasek i starczy
ja np. kiedyś słodzilam herbatę tak z 2-3 łyżeczki, potem zaczęłam pić zieloną i teraz nic nie słodzę

a co do OCM to dawno nie miałam tak super cery wygładzila się, czarnych kropek brak, jedynie jak się bardzo zbliżę do lustra - co oczywiście robię i się tylko drażnię mieszanka BD + rycyna mi służy. do tego zamiast kremu używam olejek arganowy i 2-3 razy w tygodniu maseczka bingo
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując