Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 14:46   #1786
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Patrzyłam ostatnio na tego Rimmela, stwierdziłam w końcu, że mam Ruby Slippers i mi go nie potrzeba, ale wciąż mnie kusi, cholera, i jego brat też
Wygląda naprawdę świetnie

Uprzedzam - uwalane skórki! Muszę je porządnie wymoczyć w kąpieli wtedy puszczą, ale chyba nie będę miała czasu wstawić już zdjęć
Według zapowiedzi: czerwień i boxowy NYC lub Dor. Nie mogłam się zdecydować, więc jest to i to
Aparat zupełnie nie łapie czerwieni, ciągle ją spomarańczawia, ale oglądałam też słocze w necie i to samo - kolor trudny do uchwycenia To Vitrual Strawberry Kiss.
Dalej mamy dwa brokaciki - Nyc Midnight Confetti (fioleto-róż i jasnoniebieski/morski) i Dor 105 (złoto-seledynowy) Cuda, panie, cuda! Zapowiada się długie noszenie bez nudy
ale ładne czerwoności
nie kupuj Rimmela jak masz RS

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Faajny
dzięki

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A no jak rozdwojone to racja, nie ma sensu zapuszczać, lepiej to przeczekać i spiłować po trochę
ale nie mocno zwężać tylko tak jak miałaś przez jakiś czas... były piękne. Takie jasne pamiętam
aaa, no tak, wtedy były super jak tylko zapuszczę do tamtej długości, to tak będą spiłowane
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora