Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-30, 10:23   #3143
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
u mnie wpadł jeszcze jeden mini żel lrp do mycia twarzy,maseczka z ziaji i żel pod prysznic Nivea ,myślę że do soboty jeszcze coś wpadnie


Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
kudlik serum z Deli było w moim odczuciu kremowe bardziej niż tłuste...każda skóra inaczej czuje a serum Bioliq ma typową wodna konsystencje...przynajmni ej ja tak to widziałam rano używałam pod krem a rano to zazwyczaj tylko takie "wodniste" produkty mi podchodzą
O widzisz, dla mnie te pipetkowe z Delii to jak oliwa z oliwek w konsystencji Ale teraz mam, tzn od gwiazdki, takie serum z eveline i jest takie żelowe jak wodny żel i jest świetne, takie konsystencje lubię


Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dziękuję A gdzie dostałaś ten spray Marion? W jakiejś sieciówce, mam nadzieję?
Ja swoje psikadło kupiłam w sklepie osiedlowym w sieci Lewiatan Ale są w drogeriach Jasmin (widziałam) chyba w Laboo też ktoś coś mówił i chyba tam gdzie można ogólnie kupić Mariona

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
jutro smieci wywoza to od razu wyrzuce denko

1. suddenly madame glamour
2. zel micelarny biedronkowy
3. crema al latte (z zeszlego miesiaca zapomnialam wywalic)
4. platki carea
5. Ziaja matujaca spf 50+
6. Joanna naturia odzywka bez splukiwania miod i cytryna
7. plyn micelarny biedronkowy
8. pomadka alterra
9. Ziaja nuno krem antytradzikowy
10. Plyn do plukania ust biedronkowy

kiepsko

udalo mi sie zmeczyc jeszcze oliwke babydream wiec 11... NIGDY WIECEJ JEJ, god dammit

Ja oliwki z BD używam do domowych peelingów, super się sprawdza w tej roli

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
zwłaszcza dla kudlik_kk. Jestem jak zwykle pod ogromnym wrażeniem. Ja Ty to robisz? I ile masz kosmetyków w domu?
Kochana na szczęście teraz mam już mało tych kosmetyków w domu Mieszczę się w dwóch kartonach A jak robię - tak jak mówiłam - kąpadła idą bo je dodaję do domowych peelingów a peeling robię codziennie lub co drugi dzień a reszta sama jakoś idzie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora